f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP
Image Alt

To tu zaczyna się każda podróż! Będziemy z Tobą od pomysłu aż do przeglądania rodzinnych albumów ze zdjęciami. Pomożemy Ci w realizacji Twoich największych podróżniczych pragnień, jak pobyt na safari wśród dzikich zwierząt w Kenii, próbowania lokalnego street foodu w Azji Południowo-Wschodniej czy błogiego lenistwa na jednej z rajskich wysp na Malediwach. Sprawimy, że zobaczysz więcej, odkryjesz nieznane i poczujesz smak radości z podróży. Ty tylko zacznij marzyć, a my zajmiemy się resztą!

NASZA FILOZOFIA

ZNAJDŹ NAS:

Henryk

współzałożyciel PrimapolTravel. Swoją przygodę z turystyką rozpoczął 25 lat temu jako pilot… pielgrzymek! Zachęca do odpowiedzialnego podróżowania i mądrego pomagania, wielokrotnie podróżował również w tym celu do krajów Afryki i Azji.  Zafascynowany kulturą i gościnnością w Syrii. Miłośnik zdobywania górskich szczytów i wszelkiego rodzaju aktywności sportowych. Na jego koncie jest niemal 100 odwiedzonych destynacji! Zorganizuje dla Ciebie wyprawę marzeń i pomoże w zakupie biletów lotniczych!

e-mail: [email protected]
tel: 508 049 998
GG: 5037158

Agnieszka

Agnieszka to wyjątkowa dziewczyna, która, jak sama mówi, jest kasjerem lotniczym od… zawsze! Kto by pomyślał, że bilety lotnicze były kiedyś wypisywane ręcznie? W naszym zespole już od dwóch lat spełnia najbardziej wymagające oczekiwania klientów, jest kobietą od zadań specjalnych, a do tego urodzoną optymistką. Uwielbia fantastycznych, pełnych pasji ludzi, którzy wzajemnie się motywują i dzielą doświadczeniem. Specjalnie dla Ciebie wyszuka nawet najbardziej skomplikowane trasy lotów!

e-mail: [email protected]
tel: 33 8272620
GG: 67394198

Aleksander

Swoją karierę rozpoczynał niczym Al Bundy, sprzedając buty w sklepie obuwniczym. Wiedział jednak, że należy zmierzać w stronę spełniania swoich pasji i zmienił branżę na… filmową. Być może kiedyś spotkaliście się w Kinoplexie?? Studiował na krakowskim AWFie, a praktyki odbywał w… Orbisie. Od tej pory już nie zamierzał wracać do poprzednich branż. Ciężko mu usiedzieć na miejscu dłużej niż 5 minut, bieganie po podwórku za dzieciaka zamienił na bieganie po lesie jako starszy dzieciak i harcerz w strukturach ZHR. Tam zaczął szaleć na biwakach, obozach, zimowiskach i innych wędrówkach, co zostało mu do dzisiaj. Olek, vel Mały Wariat, pomoże spełnić Ci Twoje podróżnicze marzenia – gdzie chciałbyś lecieć tym razem?

e-mail: [email protected]
tel: 512 006 633
GG: 8602823

Aleksandra

Ola to zapalona miłośniczka wypraw górskich oraz wszelkich sportów wodnych – jednego dnia zdobywa pobliskie szczyty w Beskidach, by już kolejnego spędzić popołudnie na żaglówce na Jeziorze Żywieckim. Zna się na wszystkich ziołach, ale tylko tych polnych! Kocha życie blisko natury, dlatego rozpoczęła uprawy we własnym ogródku, dzięki niej żywimy się zdrowo i smacznie! Od 6 lat w Primapolu, właściwie od zawsze wiedziała, że Turystyka będzie jej drogą zawodową. Dlaczego? Bo uwielbia pracować z ludźmi, którzy są tak samo zakręceni na punkcie podróży. Zatem jeśli szukasz biletu lotniczego albo potrzebujesz pomocy przy organizacji podróży służbowej Ola przedstawi najlepsze oferty dla Ciebie!

e-mail: [email protected]
tel: 798 717 600
GG: 60012078

Andrzej

Andrzej jest kasjerem lotniczym już od 16 lat i jak większość naszego zespołu rozpoczynał swoją karierę w Orbisie. Na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach uzyskał tytuł magistra na kierunku: Turystyka i Rekreacja i jest z niego ogromnie dumny! Andrzej to uśmiechnięta i zawsze skora do pomocy osoba, kiedy trzeba zostać dłużej w pracy – ostatni gasi światło. Jego najczęściej wypowiadane zdanie: „nie ma problemu”! No ciężko człowieka nie lubić! Myślisz, że Twoje zapytanie o lot jest wyjątkowo trudne i skomplikowane? Andrzej na pewno się z nim upora!

e-mail: [email protected]
tel: 508 049 995
GG: 9578423

Danuta

Uprawia wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne: głównie spędza czas w górach na trekkingu, wspinając się po skałkach czy przemierzając tereny na swoim rowerze górskim. Uwielbia podróżować i poznawać kulturę innych narodów: ich obyczaje, religie, środowisko i oczywiście lokalną kuchnię. Od zawsze związana jest z lotnictwem: swoje pierwsze kroki stawiała u naszego narodowego przewoźnika PLL LOT, gdzie przez wiele lat nabierała doświadczenia i wiedzy, pracując w biurze w poszukiwaniu najdogodniejszych połączeń lotniczych, ale także na lotnisku. Danuta wyszuka dla Was najbardziej optymalne połączenia lotnicze w najodleglejsze zakamarki świata.

e-mail: [email protected]
tel: 517 492 975
GG: 75341017

Elżbieta

Ela pochodzi z miasta Kraka, więc doskonale zna krakowskie jesienne mgły nad Balicami, ale nie tylko! Doświadczenie naszej kasjerki lotniczej jest tak imponujące, że grzechem byłoby o nim nie wspomnieć. Nie ma chyba lepszej rekomendacji, że lubi swój zawód niż to, że pracuje w nim od ponad dwóch dekad! Rozpoczynała swoją karierę w naszej narodowej linii lotniczej, czyli LOT Polish Airlines. Pracowała zarówno w biurze, jak i na lotnisku w rzeczonych już Balicach oraz we Frankfurcie. Poza pracą uwielbia wiosenne spacery oraz relaks przy doglądaniu roślinek w swoim ogródku. Ela wyszuka dla Ciebie najdogodniejsze połączenia lotnicze na całym świecie!

e-mail: [email protected]
tel: 33 8272620
GG: 66874275

Grażyna

Już w wieku 8 lat wiedziała co będzie robić! Gdy po powrocie z pierwszych kolonii jej mama zapytała córkę, czy chciałaby za rok pojechać jeszcze raz, ta odpowiedziała zdecydowanie: „NIE! Tam już byłam! Za rok pojadę w inne miejsce, bo chcę zwiedzać świat!” Chyba nikt z nas nigdy nie zwrócił się do niej nigdy per „Grażyna”, bo to po prostu Grażka! Oaza spokoju, zawsze poratuje spokojem i dobrym słowem. W Primapolu jest od początku jego istnienia, wcześniej pracowała 5 lat w Orbisie. Dzisiaj wyszuka dla Ciebie najlepsze połączenia lotnicze w kilka minut!

e-mail: [email protected]
tel: 508 049 996
GG: 6342530

Iwona

Choć młoda wiekiem, to już 20 lat pracuje w turystyce i… nie zamierza przestać! Od 2 lat na naszym pokładzie. Jak sama mówi, praca kasjera lotniczego jest pełna wyzwań, co kocha najbardziej! Jej niedawne odkrycie to… gra w piłkarzyki, jest w tym świetna! Z zawodu ekonomistka, z wyboru pasjonatka życia. Prywatnie jako szczęśliwa mama odbywa najważniejszą podróż w swoim życiu. Szukasz biletu na swoją podróż życia? Trafiłeś idealnie, Iwona znajdzie go dla Ciebie!

e-mail: [email protected]
tel: 33 8272620
GG: 1618703

Jakub

Kasjer lotniczy z najlepszą rakietą w naszym biurze.… (do tenisa oczywiście!)  Dlaczego turystyka? Bo jak sam twierdzi, był na nią skazany z urodzenia. Zanim jednak przystąpił do pracy u nas, przez 5 lat pracował w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie (taki z niego romantyczny chłopak) i w Onecie (!). Studiował (jak tradycja w Primapolu nakazuje) turystykę na AWF oraz zupełnie nietradycyjnie, marketing internetowy. Pasjonuje się przeróżnymi formami aktywności sportowej, a jego marzeniem jest pojechać na Olimpiadę Zimową jako uczestnik ze swoją drużyną Curlingową. U Kuby zakupisz bilet i najwygodniejsze miejsca w samolocie, nawet jeśli będą to tanie linie lotnicze!

e-mail: [email protected]
tel: 698 665 016
GG: 48597650

Paweł

Pablito, jak czasami się do niego pieszczotliwie zwracamy, to spokojna dusza z niepohamowaną ciekawością świata. Backpacker, sportowiec, a z wykształcenia rehabilitant – każde wyjście z nim w góry jest już z założenia bezpieczne. Gdybyśmy mieli wskazać jedną niepisaną zasadę doboru współpracowników w Primapolu to byłaby to oczywiście miłość do gór wszelakich, zatem i Paweł nie może być wyjątkiem! Od dekady pracuje w turystyce i rewelacyjnie się odnalazł jako łowca okazji, ofert last minute i error fare linii lotniczych. Zdecydowanie bardziej ceni sobie noc w hostelu i obiad z lokalsami, niż wypoczynek w ekskluzywnym kurorcie z dala od lokalnej społeczności. Paweł wyszuka dla Ciebie najlepsze okazje lotnicze!

e-mail: [email protected]
tel: 517 373 466
GG: 60009083

Michał

Bez nałogów i niekarany, a wysportowany po AWFie. Michał – współwłaściciel PrimapolTravel. Na początku był… Orbis, jego podróż z turystyką trwa już 20 lat i nadal jest tak samo interesująca. Żeby jednak być zupełnie szczerym, to zdolności organizacyjne zaczęły się u niego przejawiać już wcześniej – na studiach i w liceum organizował obozy, biwaki, kolonie i wycieczki szkolne. Udzielał się w organizacji harcerskiej ZHR. Zanim jednak rozpoczął pracę w branży turystycznej, oddał się na chwilę tchnieniom artystycznym i pracował w Galerii Sztuki BWA. Chęć odkrywania czegoś więcej niż tylko martwa natura, skłoniły go do powrotu na właściwą ścieżkę i teraz pomaga nowym podróżnikom odkrywać świat, począwszy od zakupu biletu lotniczego!

e-mail: [email protected]
tel: 508 049 999
GG: 4343504

Izabela

Do naszego zespołu właśnie dołączyła Iza! Wierzy w intuicję, dobro drugiego człowieka, nie lubi schematów, a kiedy coś robi, to wkłada w to całe swoje serce. Uwielbia podróże, architekturę, fotografię, dobre jedzenie i… mocne espresso. Jak wszyscy w Primapolu kocha góry, ale lubi się też zanurzyć w głębi oceanu. Iza będzie odpowiedzialna za Wasz odpoczynek na najpiękniejszych plażach na świecie, najbardziej romantyczne zachody słońca nad morzem i najlepsze wspomnienia z wakacji.

e-mail: [email protected]
tel: 798 633 999
GG: 73509248

You don't have permission to register