f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP
Image Alt

ORGANIZACJA PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH

ZNAJDŹ NAS:

Od początku swojej działalności PRIMAPOL specjalizuje się w organizowaniu podróży służbowych.

Oferujemy naszym Klientom profesjonalną opiekę na każdym z etapów współpracy. Dzięki specjalnym stawkom na przeloty, hotele, pociągi oraz wynajem samochodów udało nam się zdobyć zaufanie naszych Partnerów. Współpraca z nami zaoszczędza mnóstwo czasu i pieniędzy. Do każdego naszego Partnera podchodzimy indywidualnie, przydzielając do obsługi dedykowanego opiekuna. Szybki czas reakcji oraz Infolinia Alarmowa 24h sprawiają, że osoba w podróży może czuć się bezpiecznie, nawet w nieprzewidzianych i nagłych sytuacjach.

Podążając za trendami oraz potrzebami naszych Klientów proponujemy także innowacyjne rozwiązania, dzięki którym nasz obsługa jest na najwyższym poziomie, jak dedykowana aplikacja E-POWER umożliwia pracownikom, odpowiedzialnym za podróże służbowe, szybkie i łatwe wyszukiwanie oraz rezerwowanie podróży w witrynie na dowolnym urządzeniu.

HOTELE

Oferujemy szeroki wachlarz hoteli w niemal wszystkich lokalizacjach na świecie. Zapewniamy naszym Klientom komfort oraz idealne dopasowanie oferty zakwaterowania do ich potrzeb. Aktywnie uczestniczymy w negocjacjach umów trójstronnych z sieciami hotelowymi, by jeszcze efektywniej obniżyć koszty dla naszych Klientów.

Dzięki voucherom hotelowym zapewniamy możliwość podróżowania bez konieczności przedpłat lub gwarantowania płatności kartą kredytową.

WYNAJEM SAMOCHODÓW

PRIMAPOL zapewni Państwa firmie samochód na wynajem, zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba.

Dzięki naszej współpracy z największymi na świecie wypożyczalniami samochodów (takimi jak HERTZ, AVIS czy EUROPCAR) zapewniamy Państwu dostęp do największej bazy samochodów, zaś specjalne stawki, jakie oferujemy, znacząco obniżą koszty podróży służbowych Państwa pracowników.

Wystawiamy specjalne vouchery, kredytowane przez Primapol, dzięki czemu na miejscu przy odbiorze samochodu nie ma konieczności posiadania i przedstawiania karty kredytowej (wyjątek może nastąpić w niektórych krajach).

UBEZPIECZENIA W PODRÓŻY

Oferujemy polisy największych Towarzystw Ubezpieczeniowych na polskim rynku: Signal Iduna, Colonnade oraz Allianz Polska. Szeroki zakres ubezpieczenia chroni i zapewnia bezpieczeństwo Państwa pracowników.

Ubezpieczenie zdrowotne zapewnia pokrycie kosztów leczenia i ratownictwa aż do wysokości kwoty wskazanej na polisie, chroni od następstw nieszczęśliwych wypadków, a także obejmuje swoim zakresem dodatkowe elementy takie, jak np. zgubienie bagażu.

Zaś ubezpieczenie od kosztów rezygnacji to spokój i komfort, nawet na wypadek nagłego zachorowania przed rozpoczęciem podróży.

Potrzebujesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz lub przez zakładkę KONTAKT.

NAPISZ DO NAS    captcha

    You don't have permission to register