f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP
Image Alt

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Polskie Biuro Podróży PRIMAPOL działa nieprzerwanie od 2008 roku, a nasi kasjerzy pochwalić się mogą nie rzadko doświadczeniem w branży turystycznej od ponad dwóch dekad. Tworzymy zespół, który jest odpowiedzialny, ma sporą wiedzę i zawsze służy pomocą. Wiedza i kompetencje to coś, czego nie da się łatwo wycenić, a świadczą o jakości oferowanych usług. Jesteśmy nowoczesną firmą, która cały czas się rozwija i korzysta z nowoczesnych możliwości.

PrimapolTravel jako konsolidator biletów lotniczych

Współpracujemy z dwoma największymi przewoźnikami lotniczymi na świecie: Qatar Airways oraz Emirates Airline. Wielokrotnie byliśmy wyróżniani nagrodami jako agent lotniczy, za co bardzo dziękujemy. Jednak największą nagrodą są dla nas powracający Klienci i Partnerzy, z którymi w większości współpracujemy od początku naszej działalności. To ogromna duma, dziękujemy!

Jesteśmy licencjonowanym agentem IATA o numerze 63201386 (międzynarodowa organizacja zrzeszająca przewoźników powietrznych) i mamy przyjemność współpracować z największym na świecie systemem rezerwacji lotniczych AMADEUS, który działa w około 200 krajach. Dzięki szerokiemu wachlarzowi ofert przewoźników lotniczych znajdziemy dla Ciebie i Twoich bliskich najlepsze połączenia, uwzględniając Twoje oczekiwania oraz zasoby. Jesteśmy z Tobą także w nieprzewidzianych okolicznościach – o każdej porze dnia i nocy, gdziekolwiek jesteś, możesz skontaktować się z nami poprzez Telefon Alarmowy. Nasz kasjer lotniczy na pewno rozwiąże Twój problem.

Więcej o biletach lotniczych przeczytasz TUTAJ

Dlaczego warto zlecić nam zorganizowanie podróży służbowych?

Jesteśmy także wsparciem dla wszystkich podróżujących służbowo. Nasze rozwiązania pomogą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, a także zdecydowanie podniosą jakość wyjazdów biznesowych dla Twoich pracowników. Zajmiemy się podróżą od zakupu biletu lotniczego, poprzez rezerwację hotelu i wynajem samochodu, aż po ubezpieczenie. Kompleksowa usługa jest idealna dla wszystkich, którzy nie chcą tracić czasu na organizowanie wyjazdów biznesowych. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, dlatego też nasze propozycje będą najlepsze dla Twoich pracowników i budżetu Twojej firmy. Poniżej znajdziesz rekomendację jednego z naszych stałych Klientów.

Więcej o podróżach służbowych przeczytasz TUTAJ

Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług lub nawiązać z nami współpracę napisz do nas lub zadzwoń: wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w zakładce KONTAKT

Dodaj komentarz

You don't have permission to register

INTERESUJESZ SIĘ PODRÓŻAMI?

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Potwierdzam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.