f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP
Image Alt

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Polskie Biuro Podróży PRIMAPOL działa nieprzerwanie od 2008 roku, a nasi kasjerzy pochwalić się mogą nie rzadko doświadczeniem w branży turystycznej od ponad dwóch dekad. Tworzymy zespół, który jest odpowiedzialny, ma sporą wiedzę i zawsze służy pomocą. Wiedza i kompetencje to coś, czego nie da się łatwo wycenić, a świadczą o jakości oferowanych usług. Jesteśmy nowoczesną firmą, która cały czas się rozwija i korzysta z nowoczesnych możliwości.

PrimapolTravel jako konsolidator biletów lotniczych

Współpracujemy z dwoma największymi przewoźnikami lotniczymi na świecie: Qatar Airways oraz Emirates Airline. Wielokrotnie byliśmy wyróżniani nagrodami jako agent lotniczy, za co bardzo dziękujemy. Jednak największą nagrodą są dla nas powracający Klienci i Partnerzy, z którymi w większości współpracujemy od początku naszej działalności. To ogromna duma, dziękujemy!

……………………………….
Z największą przyjemnością informujemy, że zdobyliśmy tytuł najlepszego sprzedawcy linii Emirates Airline za ubiegły rok 2021!
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu.
Wszyscy wiemy, że zeszły rok nie należał do najłatwiejszych, a mimo to, osiągnęliśmy taki wynik. Mamy jeszcze większą motywację do działania! Dziękujemy ❤️
emirates
A poniżej referencje dwóch najlepszych linii lotniczych na świecie, z którymi mamy przyjemność współpracować:

Jesteśmy licencjonowanym agentem IATA

Jesteśmy licencjonowanym agentem IATA o numerze 63201386 (międzynarodowa organizacja zrzeszająca przewoźników powietrznych) i mamy przyjemność współpracować z największym na świecie systemem rezerwacji lotniczych AMADEUS, który działa w około 200 krajach. Dzięki szerokiemu wachlarzowi ofert przewoźników lotniczych znajdziemy dla Ciebie i Twoich bliskich najlepsze połączenia, uwzględniając Twoje oczekiwania oraz zasoby. Jesteśmy z Tobą także w nieprzewidzianych okolicznościach – o każdej porze dnia i nocy, gdziekolwiek jesteś, możesz skontaktować się z nami poprzez Telefon Alarmowy. Nasz kasjer lotniczy na pewno rozwiąże Twój problem.

Więcej o biletach lotniczych przeczytasz TUTAJ

Dlaczego warto zlecić nam zorganizowanie podróży służbowych?

Jesteśmy także wsparciem dla wszystkich podróżujących służbowo. Nasze rozwiązania pomogą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, a także zdecydowanie podniosą jakość wyjazdów biznesowych dla Twoich pracowników. Zajmiemy się podróżą od zakupu biletu lotniczego, poprzez rezerwację hotelu i wynajem samochodu, aż po ubezpieczenie. Kompleksowa usługa jest idealna dla wszystkich, którzy nie chcą tracić czasu na organizowanie wyjazdów biznesowych. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, dlatego też nasze propozycje będą najlepsze dla Twoich pracowników i budżetu Twojej firmy. Poniżej znajdziesz rekomendację jednego z naszych stałych Klientów.

Więcej o podróżach służbowych przeczytasz TUTAJ

Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług lub nawiązać z nami współpracę napisz do nas lub zadzwoń: wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w zakładce KONTAKT

You don't have permission to register