f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP
Image Alt

DLA KOGO SĄ WYCIECZKI SZYTE NA MIARĘ?

kenia

DLA KOGO SĄ WYCIECZKI SZYTE NA MIARĘ?

Na pewno nie raz spotkałeś się z tym terminem – wycieczka szyta na miarę. Czy wiesz jednak co on oznacza? Szyta na miarę, czyli co? Na miarę czego? No i przede wszystkim dla kogo taka wycieczka będzie odpowiednia? Na wszystkie te pytania znajdziesz poniżej odpowiedzi?

travel-world-globe

Czym są wycieczki szyte na miarę?

Wycieczki szyte na miarę to wyjazdy dopasowane do potrzeb i oczekiwań osoby podróżującej. Jesteśmy różni i różne są także nasze potrzeby w trakcie podróżowania – jedni chcą wypocząć przez dwa tygodnie na plaży, inni zaś zwiedzać miasta, najlepiej każdego dnia inne, a jeszcze inni najlepiej wypoczywają w ruchu, np. podczas trekkingu. Dlatego tak ważne jest, by dopasować ofertę do pasji podróżnika i tego, co sprawia mu największą przyjemność.

 

Dzięki temu, że oferty szyte na miarę komponowane są pod konkretne zamówienie, na każdym etapie jesteśmy zmienić i jeszcze bardziej dopasować wybrane elementy wyjazdu do potrzeb klienta, poczynając od przelotu, a skończywszy na zakwaterowaniach. Dzięki temu ryzyko niezadowolenia z podróży minimalizuje się niemal do zera, a satysfakcja podróżnika sięga zenitu.

namibia
Nasze podróże: Namibia

Dla kogo są wycieczki szyte na miarę?

Wycieczki szyte na miarę są idealne dla podróżników, dla odkrywców, dla osób, które nie znalazły ofert dla siebie w wyjazdach katalogowych skomponowanych przez touroperatorów turystycznych. Wycieczki szyte na miarę będą także idealne dla osób, które nie chcą podróżować w dużej grupie i lubią bardziej kameralną atmosferę, co szczególnie w aktualnej sytuacji pandemicznej jest istotne. Podróżujesz tylko ze swoją rodziną lub przyjaciółmi w swoim własnym tempie.

 

Wycieczki szyte na miarę są wręcz idealnym rozwiązaniem dla wszystkich zabieganych osób, ale które lubią podróżować. Cały research miejsca, czyli co warto zobaczyć, gdzie zjeść, jakie są w okolicy punkty widokowe – wszystko zostaje dla Ciebie przygotowane i przekazane przed wyjazdem.

Malediwy
Nasze podróże: Malediwy

Jak wygląda wycieczka szyta na miarę?

Ty tylko zacznij marzyć, a my zajmiemy się resztą! Twoja podróż może wyglądać dokładnie tak, jak sobie wymarzysz. Wszystkie wyjazdy są komponowane indywidulanie, dzięki czemu są wyjątkowe i nie zdarzają się dwie takie same podróże!

 

Wybieramy dla Ciebie najkorzystniejszy lot, odbieramy Cię z lotniska samochodem z prywatnym kierowcą i rozpoczynasz swoją podróż! Przygotowujemy dla Ciebie personalizowane przewodniki, jeśli wolisz zwiedzać sam, jeśli potrzebujesz przewodnika w języku polskim – oczywiście będzie on razem z Tobą. Brak znajomości języka angielskiego nie jest żadną przeszkodą!

 

Jeśli tylko masz ochotę poznać lokalną kulturę, do czego niezmiernie zachęcamy, to wskażemy Ci lokalne restauracje i targi, gdzie będziesz mógł kupić rękodzieło. Świetnym sposobem na poznanie lokalnej kultury jest także przejazd dolmuszem czy tuk-tukiem!

 

Jesteś pod stałą opieką biura i jeśli tylko będziesz potrzebować się poradzić będziesz mieć taką możliwość.

sri lanka
Nasze podróże: Sri Lanka

Nigdy nie podróżowałem, czy wycieczka szyta na miarę będzie dla mnie?

Jak najbardziej! Do podróżowania wystarczy chęć poznania świata! Całą resztą zajmiemy się my ? Ty tylko masz się dobrze bawić.

 

Wycieczka szyta na miarę dopasowana jest do uczestników wyjazdów i prowadzi niemal krok po kroku, dzień po dniu. Oczywiście, jeśli zmienisz zdanie i danego dnia przyjemniejsze dla Ciebie będzie chillowanie cały dzień na plaży to idealnie – to Twoja podróż i dla Ciebie ma być wyjątkowa!

birma-Mjanma
Nasze podróże: Birma (Mjanma)

Czym się różnią wycieczki szyte na miarę od ofert katalogowych biur podróży?

Przede wszystkim personalizacją – poszukując wakacji wśród gotowych ofert katalogowych musisz ograniczyć się do tego, co dany dział produktu zakontraktował na obecny sezon. Oznacza to, że jeśli chciałbyś w sierpniu lecieć np. na Mykonos, ale dane biuro nie wyczarterowało samolotu i nie podjęło współpracy z hotelarzami na ten konkretny sezon, to niestety tej oferty nie otrzymasz. Inaczej ma się rzecz w przypadku ofert szytych na miarę – tutaj ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia i budżet.

 

Otrzymujesz indywidualnie podejście do swoich marzeń, a także możesz być twórcą swojej wyprawy na każdym etapie jej planowania. To jest coś, czego nie uzyskasz w klasycznej ofercie katalogowej. Możesz zmienić hotel na trasie podróży, zmienić jej bieg, połączyć zwiedzanie z plażowaniem, a przede wszystkim być bliżej lokalnej kultury.

 

Dodatkowo wybierając ofertę wycieczki szytej na miarę możesz udać się w najdalsze zakątki globu, jak chociażby karaibska wyspa Saint Martin. Twoje możliwości podróżowania są nieograniczone, a jednocześnie plan wyjazdu jest dostosowany do Twojego tempa zwiedzania. Niektórzy nie lubią tracić czasu i wybierają nocne pociągi do przemieszczania się, inni zaś wybierają komfort i spokojniejszy tryb podróży.

Armenia
Nasze podróże: Armenia

Czy wycieczki szyte na miarę są droższe od katalogowych?

Niekoniecznie, wszystko zależy od kierunku jaki wybierzesz oraz od standardu, w jakim chciałbyś podróżować. Zadaniem osoby, która będzie dla Ciebie „szyła”  podróż jest dopasowanie wszystkich komponentów wyjazdu tak, by zmieścić się w proponowanym przez Ciebie budżecie. Czasem będzie to oznaczało obniżenie standardu, czasem dowiesz się, że dopłacając niewiele możesz otrzymać dużo lepszy hotel. Może się także zdarzyć, że usłyszysz, że w podanym budżecie nie będzie możliwości zrealizowania Twojej podróży – dzięki doświadczeniu wiemy ile może kosztować tygodniowy wyjazd na Islandię lub trzy tygodnie w Ameryce Południowej.

 

Bardzo często głównym kosztem wyjazdu jest bilet lotniczy – dzięki temu, że jesteśmy w branży od wielu lat, współpracujemy z najlepszymi liniami na świecie możemy proponować preferencyjne stawki i często dużo niższe ceny niż te, które możesz znaleźć w internecie w wyszukiwarkach lotniczych. Więcej o biletach lotniczych przeczytasz tutaj: Bilety Lotnicze

 

Pamiętaj także, że w cenie swojego wyjazdu otrzymujesz fachową wiedzę i doświadczenie aktywnych podróżników. Podróżowanie jest naszą pasją i jeśli możemy nią zarażać, to nie ma dla nas nic lepszego! Z przyjemnością opowiadamy o naszych wojażach i ciekawostkach podróżniczych.

kilimanjaro-kenia
Nasze podróże: Kilimadżaro

Podróżuję sam od lat, po co mi wycieczka szyta na miarę?

Zarówno nasz zespół #primapolteam, jak i nasi partnerzy, razem zjechaliśmy niemal cały cały świat. Od nas dowiesz się rzeczy, których nie przeczytasz w przewodnikach, usłyszysz historie i ciekawostki, których doświadczyliśmy na własnej skórze. Co więcej, proponowane obiekty są sprawdzone, a z lokalnymi agencjami na miejscu utrzymujemy stały kontakt.

 

Zazwyczaj kiedy decydujemy się na kolejną podróż szukamy osób, które były w danym miejscu, prawda?. Poszukujemy informacji jaką zabrać walutę czy lepiej lokalną czy dolary, jak jest na miejscu z internetem, jak wygląda lokalna kultura, czego lepiej nie robić w danym kraju i tak dalej, można by wymieniać wiele. Wszystkie te informacje otrzymujesz wraz z wycieczką szytą na miarę, zyskujesz sporo czasu.

 

Dodatkowo zyskujesz bardzo dużo wolnego czasu – czasem research o danym miejscu może trwać tygodniami. Dodatkowo jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami wjazdowymi – przygotujemy Cię odpowiednio do podróży, by nic Cię nie zaskoczyło i nie zakłóciło Twojej wyprawy.

 

Pamiętaj także, że w sytuacji odwołanych czy opóźnionych lotów nie zostajesz sam. To biuro podróży przejmuje na siebie wszystkie zmiany.

kenia
Nasze podróże: Kenia

Gdzie znajdę wycieczki szyte na miarę?

Wycieczki szyte na miarę znajdziesz na naszej stronie: WYCIECZKI NA ZAMÓWIENIE

Możesz także wybrać jedną z wielu kategorii, które Cię interesują, jak np. PODRÓŻ POŚLUBNA, gdzie znajdziesz wypoczynek na Malediwach czy Seszelach, albo WĘDRÓWKĘ DUCHOWĄ, jeśli marzysz o praktykowaniu jogi na Bali czy odkrywaniu świątyń w Ameryce Południowej.

 

Wszystkie oferty przygotowane są przez naszych partnerów, z którymi współpracujemy od wielu lat i jesteśmy pewni wysokiej jakości ofert, które prezentujemy u siebie.

 

Potrzebujesz zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski, wyjazd z przyjaciółkami na naukę jogi czy rodzinną wyprawę na safari? Trafiłeś idealnie! Oferty zamieszczone na stronie są przykładowe, jeśli nie znalazłeś tam czego szukasz albo o czym marzysz – napisz do nas. Dopasujemy podróż specjalnie dla Ciebie.

 

A już niedługo pojawią się u nas pozostałe wyprawy!

#totuzaczynasiękażdapodróż

wycieczki-szyte-na-miare

TO TU ZACZYNA SIĘ TWOJA PODRÓŻ:

You don't have permission to register